Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 99 total)
  • Author
    Posts
  • #3139
    Admiral
    Moderator

      Vidis vlastne, mne dnes pride CDKey na Diablo 3 :D Hohoooo. Inak pepo, dnes je Stress test na GW2, streamnem ti cosi? Alebo nahram? Povedz si class…ale rasa musi byt Charr :D

      #3140
      Amhro
      Member

        a mne nevychadza ziadna hra ktoru by som hral :(

        #3141
        Admiral
        Moderator

          Guild Wars ty tululum :D

          #3142
          Amhro
          Member

            to si nekupujem, asi

            #3143
            Admiral
            Moderator

              Hlavne ze na BF si vysral 40€…fuck logic :D

              #3144
              Amhro
              Member

                tak predchadzajuce casti battlefieldu ma bavili, predchadzajuca cast guild wars nie

                #3145
                Admiral
                Moderator

                  dnes je stress test, natocim ti? :D

                  #3146
                  Stano
                  Participant

                    ja si este pockam nech padnu nazory na tie hry a potom si vyberiem, Starcraft to asi nieje pre mna

                    Admiral natoc to!

                    #3147
                    Fallen
                    Moderator

                      CS: GO blud,som hral betu fakt source je lepšie ale skor si to kúpim ako DLC ku BF 3

                      #3148
                      Admiral
                      Moderator

                        Tak Scout, ak nie si tak trochu zena a nezvladas aspon dalsie 3 veci popri utoceni, stavni jednotiek a preklikavani medzi troma zakladnami behom sekundy, dvoch tak SC aspon na tej vyssiej urovni pre teba nie je. Hoci na 2v2 a 3v3 je to jednoduchsie, co by sme mohli hrat teda, s ioiom ta zaucime :D

                        #3149
                        Stano
                        Participant

                          to asi nieje dobry napad :-(

                          BTW vcera som kupil FIFU 12 dnes kupim Fifu 11 tak ak by niekto chcel dat zapasik nebranim sa :-D

                          #3150
                          iOio
                          Keymaster

                            ale veď to je jednoduché :) ťuk sem ťuk tam :lol:

                            Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
                            Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

                            #3151
                            Admiral
                            Moderator

                              Hlavne za terranov nie ioio, tam ani tukat nemusi, to sa vyhra same :D

                              #3152
                              Fallen
                              Moderator

                                de si kúpil fifu11 a za keľo ? bo 20evri za 12 mfp :D abo keď tak 11 online je tiež cez origin ?

                                #3153
                                seram73
                                Member

                                  keby fifu nerobila í-ej, tak si to možnaže aj kúpim. zvažujem nákup dirt3 a hranie mulťiplejeru. prídá sa niekto?

                                Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 99 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.