Novinky zo zivota Silvii Suvadovej

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Author
    Posts
  • #396
    GhostDog
    Participant

      tak som sa rozhodol zalozit tento topik, kedze ide o vynimocnu osobu a uz druhi den mi zlapsuje naladu coraz viac a zabudam na svoje problemy, ked vidim,z e aj takyto vymeteni ludia chodia po svete :) budem vas to updatovat co sa u nej deje :D

      #5337
      GhostDog
      Participant

        dnesny silvinkin status, otvorila diamantovu branu a stretla par srniek :D
        Silvia Suvadova
        Dnes som bola sucastou zaujimavej udalosti. 28 ludi sa stretlo v Lagune Beach(2 hod od LA) kde je udajne plejadsky vortex/portal a Dr. Fred Bell sa tam pravidelne stretaval s plejadskou svetelnou bytostou Semjase. Vodcom dnesnej aktivacie bol ucitel z Europy Cobra. Vysvetlil nam, ze dnes 22.11.12 je velmi vynimocny den. Na to, aby sa 'nebo otvorilo', aby sme mohli 'oficialne' vstupit do Veku Svetla 21.12.12 bolo potrebnych postupne otvorit 11 svetelnych bran. Prva sa otvorila 11.1.1992 a pocas 20 rokov sa postupne otvarali/aktivovali dalsie s tym ako sa zvysovalo vedomie ludi na planete. Dnes sa otvorila posledna, diamantova brana. Otvarala sa postupne na 3 fazy- o 3:11 rano, o 11:11 predpoludnim a zaverecne otvorenie sa dialo pocas dnesneho zapadu slnka. Ostava 28 dni kedy zazijeme aktivaciu svetlom dna 21.12.12. Dnesna meditacia bola pre mna velmi silnym zazitkom. Moja korunna chakra sa otvorila ako nikdy predtym a ja som bola v absolutnej Jednote s Vesmirom, hviezdami, so vsetkym. Ked som sa pozrela na oblohu, videla som padat hviezdy a blikat modre plejadske svetielka. Potom sme priniesli tie nebeske energie do vnutra Matky Zeme a rozposlali sme ich cez diamantove luce svetla po celej planete. Stovky ludi po celom svete sa dnes stretli v malych skupinach a pomohli bytostiam svetla aktivovat poslednu jedenastu branu. Bolo nas 28 a do 21.12.12 ostava este 28 dni. Nikto presne nevie co sa stane. Aj tento Europsky ucitel, ktory sa pravidelne stretava s Plejadcanmi vo fyzickej forme a je sucastou skupin na Zemi, ktore bojuju so zemskou temnotou sposobom, ktory by vacsina ludi aj tak neuverila(nicenie podzemnych tunelov, posielanie reptiliancov prec z planety..) a jeho druzka, ktora chaneluje bohynu Isis, mi tiez dnes potvrdili to co cititm aj ja, ze toto je vesmirny experiment, nikdy predtym sa to v tomto Vesmire este takto neudialo a ani bytosti svetla stale nevedia ako to presne dopadne a plus my sa stale vyvijame, mame slobodnu volu a kazdy den mame moznost k Svetlu trosku pridat alebo z neho trosku ubrat. Preto je tak dolezite na sebe makat! kazdy den a cistit sa. Ja to vnimam tak, ze cim viac ste vycisteni, vyprazdneni z negativity, tym viac Svetla a toho vesmirneho daru budete schopni prijat nielen 21.12.12 ale uz aj teraz, kazdy den ked sa frekvencie zvysuju nesmierne a jedine co potrebujeme ako dokaz je sa na ne naladit. A hlavne byt pozitivnymi(ak prave necistime to stare, negativne, nepotrebne v nas:)) a drzat frekvenciu svoju i Zeme tak vysoko ako sa len da. Laska a pravda vzdy zvitazia ♥ Pridavam linku na tohto europskeho ucitela, ktora je v anglicitne. Bohuzial sme nemohli fotit ani nahravat, ale mam tuto super fotocku ked som dnes cakala na tuto aktivaciu(na zapad slnka) a ja som si obdalec v prirode nasla srnky a hrala sa s nimi. A som VDACNA za vsetky skusky, ktore mi v tento den Zivot/Boh pripravil a cez ktore rastiem, vyvijam sa a priblizujem sa k absolutnej Laske, k absolutnemu Svetlu ♥ http://portal2012.org/Cobra.html

        #5338
        alfonso
        Moderator

          joj keby sa mi to chcelo citat :D

          ...:::NEVER GIVE UP:::...

          #5339
          GhostDog
          Participant

            no mozem jej skusit napisat na stenu, ze nech nepise eseje, ale vies, ked je niekto vytrubeny, tak sa to pise same :D

            #5340
            alfonso
            Moderator
              #5341
              GhostDog
              Participant

                cozeee, uz je z nej vizionarka? :)) o chvilu sa zisti, ze svetielkujuca bytost, z ktorej sa reinkarnovala vymyslela ziarovku :D

                #5342
                kvetoSK
                Participant

                  co ti jebe, ten status, to mala v sebe kolko matrosu ? :D

                  Moja korunna chakra sa otvorila ako nikdy predtym a ja som bola v absolutnej Jednote s Vesmirom, hviezdami, so vsetkym. Ked som sa pozrela na oblohu, videla som padat hviezdy a blikat modre plejadske svetielka. Potom sme priniesli tie nebeske energie do vnutra Matky Zeme a rozposlali sme ich cez diamantove luce svetla po celej planete.

                  A ten Cobra, to bude urcite Ivo Benda, podla tych sraciek co popisala…

                  Ryzen 5 1600X @3,9Ghz; Be.quiet PureRock; Gigabyte Aorus AX-370 Gaming 5; G.Skill Trident Z 16Gb DDR4 3600Mhz CL16, Gigabyte GeForce 1080Ti Aorus Extreme Edition 11G, Samsung SSD 960 Evo NVMe M.2 500Gb, Samsung SSD 850 Evo 500 Gb, EVGA Supernova G3 650Watt 80 Plus Gold, Evolveo T1, Dell Ultrasharp U2515h IPS 2K

                  #5343
                  GhostDog
                  Participant

                    chalani pozor, ona bude v hnuti, ktori budu o chvilu vladnut. myslite, ze maju vhodny server pre nas kde nebude lag a nizky ping:
                    Dnes som mala stretnutie s Cobrom, ktory je sucastou pozitivneho hnutia, ktore sa sklada z ludi a bytosti, ktore prevezmu kontrolu nad celym tymto starym otrokarskym systemom ked pride den D, co sa moze stat kazdu chvilu a najneskor do roka, ale tak dlho to trvat uz nemoze a zacnu to pre nas vsetkych. Nepozname den ani hodinu. Cobra povedal, ze mam plnu ochranu hnutia a ze som v bezpeci a ze jedine co tmave entity budu skusat je tlacit na mna psychologicky a myslienkovo manipulovat tych ludi ktori maju utocit proti mne v podobe bulvaru alebo jednotlivcov. Ale oficialne povedal, ze mam 'zelenu' sirit informacie, ktorym verim. Lebo toto je narocna hra a pre mna bolo dolezite ze niekde je niekto kto by vedel co robit, keby bolo najhorsie. A mam aj krasny privesok vyrobeny podla plejadskej technologie, ktory vyrobil este Dr. Fred Bell predtym nez minuly rok zomrel, ktory sa stretaval s plejadskou bytostou Semjase v Laguna Beach kde je jeden z najvacsich plejadskych vortexov na zemi a dostaval od nej vzorce na stavanie malych pyramid, roznych systemov a aj tohto nahrdelnika. Ked som si ho dala na seba, rozziarilo sa mi srdce a moj solar plexus, ktory bol dobre skusany posledne dni, mi zacal tiez svietit. Aj ked je neskokro, idem spat s pocitom ze vsetko je 'all right' ♥ Cobrova stranka v angl: http://portal2012.org/

                    #5344
                    alfonso
                    Moderator

                      no mna jebne

                      ...:::NEVER GIVE UP:::...

                      #5345
                      GhostDog
                      Participant

                        mne frajerka povedala cez vikend, ze =henta trubka nahrala dalsie videa (asi 4 casti) ako pokracovanie tych prvych dvoch, ale priznam, uz som nemal silu dopozerat ani jedno. ono to bolo vtipne a zabavne citanicko a pozeranicko, ale teraz to je uz len cele kompletne zle

                        #5346
                        kvetoSK
                        Participant

                          :D
                          no nieee

                          http://www.topky.sk/cl/100313/1338081/Toto-nevydrzite-pocuvat-do-konca–Pozrite–Suvadova-uz-aj-spieva-

                          ja viem co ona potrebuje…

                          Ryzen 5 1600X @3,9Ghz; Be.quiet PureRock; Gigabyte Aorus AX-370 Gaming 5; G.Skill Trident Z 16Gb DDR4 3600Mhz CL16, Gigabyte GeForce 1080Ti Aorus Extreme Edition 11G, Samsung SSD 960 Evo NVMe M.2 500Gb, Samsung SSD 850 Evo 500 Gb, EVGA Supernova G3 650Watt 80 Plus Gold, Evolveo T1, Dell Ultrasharp U2515h IPS 2K

                          #5347
                          P3PoX
                          Participant

                            ja sa to az bojim pustit :D

                            Signature: i5 4690K @ 4.6Ghz
                            MSI Twin Frozr II 5850
                            Dell U2312HM 23"
                            Logitech G9X + Razer Goliathus Control Edition

                            #5348
                            FEAR
                            Participant

                              [quote1358953524=kvetoSK]
                              :D
                              no nieee

                              http://www.topky.sk/cl/100313/1338081/Toto-nevydrzite-pocuvat-do-konca–Pozrite–Suvadova-uz-aj-spieva-

                              ja viem co ona potrebuje…
                              [/quote1358953524]

                              44 magnum ?

                              Signature: Intel i7 5820k @4,6Ghz - Vodnik ,MSI X99A Rider ,32GB RAM 2666MHz-Quad ,GPU GTX1070 , Asus Xonar phoebus (Logitech Z-5500) Audio Technica ATH-M50X ,SSD Intel 520 120GB+SSD Kingston V300 120GB , 2TB+2TB, LG-GGW-H20L Blu-ray,Zdroj 700W Cooler Master, ASUS 27"+ LG 24"

                              #5349
                              alfonso
                              Moderator

                                nepovie to! bude to natahovat ako ioio na stretavke preco to nehrame! :D

                                ...:::NEVER GIVE UP:::...

                                #5350
                                kvetoSK
                                Participant

                                  chcete to vediet ? chcete vediet preco sme najlepsi ? ja vam to poviem, len ci to chcete vediet

                                  Ryzen 5 1600X @3,9Ghz; Be.quiet PureRock; Gigabyte Aorus AX-370 Gaming 5; G.Skill Trident Z 16Gb DDR4 3600Mhz CL16, Gigabyte GeForce 1080Ti Aorus Extreme Edition 11G, Samsung SSD 960 Evo NVMe M.2 500Gb, Samsung SSD 850 Evo 500 Gb, EVGA Supernova G3 650Watt 80 Plus Gold, Evolveo T1, Dell Ultrasharp U2515h IPS 2K

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.