Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • #253
    Alli_svk
    Member

      Ahoj. Konecne som po skuskach tak skusim stastie o vstup do SBC Public.

      [link=hyperlink url]http://battlelog.battlefield.com/bf3/cz/soldier/alliSVK/stats/183394295[/link]/

      Mal by som splnat vsetky pravidla ale pre uplnost:
      – 22 rokov
      – Slovak
      – Registracia prebehla
      – TS + HS samozrejmost
      – Origin ID: alliSVK
      – Respektujem stanovy SBC
      – Statistiky posudte sami link vyssie
      – Budem sa zucastnovat treningov a zapasov. Cca 8 rokov poloprofesionalneho cska ma naucilo ako hrat timovo
      – Hrajem od 4.1.2012(23 dni). Cez skuskove obdobie som nahral 75h cize aktivita by nemala byt problem.

      S vacsinou ludi z SBC som uz hral.

      Vase rozhodnutie budem respektovat a nebudem spochybnovat. Za skore vyjadrenie vopred dakujem. Stevo

      #2023

      Samozrejme ze ANO! :)
      Som rad ze si pridal prihlasku :)

      #2024
      iOio
      Keymaster

        SBC public sa zápasy ani tréningy nejako netýkajú :)
        staty vyzerajú na tak málo hodín celkom ok až na tú slepotu na tom popracuj
        celkovo máš málo odohraté tak sa to ťažko posudzuje zopár top ribbonov tam ale je
        každopádne treba prísť na teamspeak a zahrať s nami

        Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
        Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

        #2025
        seram73
        Member

          Včerajšia nočná hra s AAA players (Amhro, Admiral, Alli) bola parádna. Alli jednoznačne patrí do klanu.

          #2026

          No ako? :) Hrali ste s nim uz vsetci? :) Lebo sa bojim aby sa neopustil :)

          #2027
          Stano
          Participant

            ani nech nato nemysli ze by sa opustal!!!
            trpezlivost ruze prinasa!
            za mna urcite ANO

            #2028
            Admiral
            Moderator

              No berte ho, poctivo nam nakopava tie nase mrtvoli :)

              #2029
              iOio
              Keymaster

                neviem teda s kým všetkým si hral ale som rád že sú tu pozitívne ohlasy každopádne ja som ťa počul dnes prvý krát na TS a okrem tej chvíle keď som ťa zaregistroval som s tebou nehral na to aby som to vedel posúdiť …
                takže najbližšie si ťa beriem do squadu na pube aby som sa mohol potom vyjadriť

                Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
                Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

                #2030
                demolator
                Member

                  Ja som s nim nejake to kolo vcera hral. A za mna urcite ANO :)

                  #2031

                  Treba nam aj Alliho! :)
                  Jano a Alli su klucovi hraci

                  #2032
                  Dzear
                  Participant

                    To mozeme o chvilu zalozit aj charlie squad :D

                    #2033
                    Fallen
                    Moderator

                      nad tým som už tiež rozmýšlal :D

                      #2034
                      Project05
                      Member

                        nac charlie squad ked bravo ani poriadne nebezi

                        #2035
                        Admiral
                        Moderator

                          Coby, ficime :) Akurat sa sklada stabilnejsia zostava. Cize C-cko by odlahcilo Bcko o nejakych par ludi, co by bolo celkom fajn.

                          #2036
                          Fallen
                          Moderator

                            hlúposť bravo nefunguje ako má,stále nieje pevná zostava,to čos a vravelo na porade nefunguje s tou zostavou viem išli všelide a štátnice atd ale o to ide že treba hráčov čo tú su najviac aby sa spolu zohrali

                          Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
                          • The topic ‘alliSVK’ is closed to new replies.