ArmA – Wasteland

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • Author
    Posts
  • #411
    alfonso
    Moderator

      tak dnes sme sa na to dali konecne viaceri, celkom fun, hadam aj lepsie ako DayZ ked je tam vela ludi a neotravuju zombici :D

      pripajam len neuspesny pokus z konca dna :D fear napokon do tanku dobehol ale nakolko sme v nich zatial neskuseni tak to nevyslo aj tak :D

      ...:::NEVER GIVE UP:::...

      #5495
      alfonso
      Moderator

        +nejake dalsie zaujimave videjko a Scoutova galerka :D

        GALERIA
        [link]https://www.dropbox.com/sh/8p7enoyxb7bel2g/XaXRgiU7d2[/link]

        ...:::NEVER GIVE UP:::...

        #5496
        alfonso
        Moderator

          ...:::NEVER GIVE UP:::...

          #5497
          FEAR
          Participant

            Tak prikladam aj ja nieco z mojho hrania :D

            prve videjo som bohuzial zacal neskoro nahravat a su na nom len posledne 3 kili z 8mich posebe :D hladali ma hladali ale nenasli :P

            druhe je z akcie na ulohu , prv doporucujem zacat 7minutou kde som unikol smri ovlasok a slepota strelca je zalostna :D potom je ale dolezita pasaz zacinajuca 13stou minutoukde demonstrujem ako sa snipi z M16stkou :D (len pre pevne ruky a skill) :D

            Signature: Intel i7 5820k @4,6Ghz - Vodnik ,MSI X99A Rider ,32GB RAM 2666MHz-Quad ,GPU GTX1070 , Asus Xonar phoebus (Logitech Z-5500) Audio Technica ATH-M50X ,SSD Intel 520 120GB+SSD Kingston V300 120GB , 2TB+2TB, LG-GGW-H20L Blu-ray,Zdroj 700W Cooler Master, ASUS 27"+ LG 24"

            #5498
            Stano
            Participant

              ale dobre dostali jak prasata na porazku ti tam prisli ani nevedeli co sa stalo :-D

              #5499
              Fallen
              Moderator

                mne sa páčil jak padol týpek z motorky pri objective :D,lol ale v tom videu jak ioio "tak oni mi nič nekúpia" :D

                Ale určite sa dá povedať že wasteland je lepší než dayz

                #5500
                FEAR
                Participant

                  2he vid uploadnute :D

                  Signature: Intel i7 5820k @4,6Ghz - Vodnik ,MSI X99A Rider ,32GB RAM 2666MHz-Quad ,GPU GTX1070 , Asus Xonar phoebus (Logitech Z-5500) Audio Technica ATH-M50X ,SSD Intel 520 120GB+SSD Kingston V300 120GB , 2TB+2TB, LG-GGW-H20L Blu-ray,Zdroj 700W Cooler Master, ASUS 27"+ LG 24"

                  #5501
                  Admiral
                  Moderator

                    [quote1355952898=Fallen]
                    mne sa páčil jak padol týpek z motorky pri objective :D,lol ale v tom videu jak ioio "tak oni mi nič nekúpia" :D

                    Ale určite sa dá povedať že wasteland je lepší než dayz
                    [/quote1355952898]

                    A o com je Wasteland? Lebo DayZ ma akosi nebavilo, tak ak toto je lepsie tak v com a ako. Dik

                    #5502
                    Stano
                    Participant

                      3 frakcie – Amici, Rusáci, Nezávislí
                      -mozes si vybrat specializaciu Medic, engineer atd.
                      Dostávaš úlohy ako je:
                      – obsadenie heliny
                      – radaru (ktory mozes zobrat na zakladnu a vies kedy enemy utoci)
                      – ziskanie krabic so zbranami, municiou
                      – tanky, btr
                      Samozrejme, ze to kazda frakcia chce pre seba tak sa o to pekne bojuje
                      Mozes tam robit co len chces.
                      – vozit sa po mape a ak narazis na nepriatela jasne ze ho sejmes
                      – utocit na enemy zakladne
                      je tam toho kopu………

                      #5503
                      Admiral
                      Moderator

                        Je to bez zombikov? Alebo inych vedlajsich faktorov? Lebo ja osobne som alergicky na zombie hry :D

                        Ale zatial to znie dost dobre, tak to asi znovu nainstalujem :D

                        #5504
                        alfonso
                        Moderator

                          praveze je to bez zombikov veru, takze ta tam konecne ne*ebe nejaky s*urveny ksicht zozadu jeho hnatami aj so svojou partiou prave ked strielas po nejakom typkovi :D

                          ...:::NEVER GIVE UP:::...

                          #5505
                          Stano
                          Participant

                            [quote1355997473=Admiral]
                            Je to bez zombikov? Alebo inych vedlajsich faktorov? Lebo ja osobne som alergicky na zombie hry :D

                            Ale zatial to znie dost dobre, tak to asi znovu nainstalujem :D
                            [/quote1355997473]

                            No vlastne su tam NPC ktory sa spawnu pri objectivoch ale ked ich postrielas tak uz to je ciste(ich presnost je 98% ak nie 100% tak bacha), teraz sa uz len postarat o typkov z inych frakcii. :-)

                            #5506
                            Admiral
                            Moderator

                              Pocitam ze na to treba oboje, myslim Arrowhead aj vanilla arma 2 ze jo? A nejaky speci install to nema? Trebars ako DayZ.

                              #5507
                              Fallen
                              Moderator

                                nie netreba ti žiaden "addon" alebo ako to nazvať, čisto je to Arma 2+OA :)

                                #5508
                                alfonso
                                Moderator

                                  ...:::NEVER GIVE UP:::...

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.