Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • #260
    Norick98
    Member

      Po dlhsom case tu mame zopar rychlych noviniek:

      Bravo Squad: Vznika transformovanim nasho Public squadu a plni funkciu akejsi farmy pre Elite squad. Zotrvat v Bravo squade (tym padom aj v klane) je narocnejsie, kedze sa vyzaduje aktivita hodna sutazenia v ESL, ale nie az tak intenzivna ako je v Elite.

      seram73 a Amhro, napriek skuskam prezili nabor. Gratulujeme a Vitajte v SBC Bravo squade! Mozete zacat tymto topicom: http://www.sbc.adamportal.com/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?1234

      demolator sa hlasi z inactivity opat do sluzby.

      V Brave je hracov viac nez dost + dalsi schopni sa hlasia do naboru. Samozrejme, nebudememe mat 30 clenov, takze ti klanovo menej aktivni budu nahradeni.

      Milosovi teda odkazte, ze ak chce robit vsetko tak ako do teraz tak OK, ale bez klantagu a pristupu do interneho fora :)

      #2090
      iOio
      Keymaster

        ja viem že Milošovi je to asi jedno ale nedá sa mi ho nezastať :) síce nesleduje stránku/fórum resp. nie je v týchto veciach aktívny ale je to ten správny public hráč ktorý aspoň pre mňa dokáže pozdvihnúť morálku/náladu na publicu ako nikto z tých vyplakávajúcich hráčov ;)

        Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
        Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

        #2091
        P3PoX
        Participant

          Milosovi neber klantag. Na stranke nemusi byt medzi members ale klantag mu neber :D

          Signature: i5 4690K @ 4.6Ghz
          MSI Twin Frozr II 5850
          Dell U2312HM 23"
          Logitech G9X + Razer Goliathus Control Edition

          #2092
          Stano
          Participant

            Milos je nieco ako IKONA publicu. myslim si ze si nezasluzi odobrat clantag a na publicu robi dobre meno SBC.
            len tolko som chcel

            #2093

            Tak, tak, naco mu brat klantag ? Ved hrat hra a aj na TS sa zjavuje :)

            #2094
            Nitril
            Participant

              Aj ja si ho zastavam. Je to pohodak bez nervov, a takych je v BFku, no myslim si ze len on … :D

              #2095

              …a este Jano ! :D

              #2096
              demolator
              Member

                Ikona Publicu :) To je dobreeee…

                #2097
                Admiral
                Moderator

                  Tak, dobre ze mame Amhra, este treba Alliho nech mame to Triple-A (Amhro, Alli, Admiral) :D

                  A samozrejme ze aj ja sa hlasim do sluzby, vam budem krmivo pre tie vase slepe zbrane hadzat :D

                  #2098
                  Amhro
                  Member

                    a najlepsie ked zoberes moj kit, revivnes ma, a ja neviem co s tym 100kilovym gulometom robit :D

                    #2099
                    Admiral
                    Moderator

                      Tak si kvoli tebe nahodim 870 + ACOG + Slug, ta zbran vazi okolo 3 – 4 kil aj s vybavou :D POhoda? :D

                      #2100
                      Amhro
                      Member

                        len acog? preco nie 12x scope? :D

                        #2101
                        Admiral
                        Moderator

                          Way too mainstream!

                        Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
                        • You must be logged in to reply to this topic.