Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Author
    Posts
  • #251
    Jano1903
    Member

      Zdravím, po mesiaci som sa konecne dokopal, aby som napísal (keďže už skončilo skúškové)

      – požadovaný vek spĺňam, 23 rokov, aj Slovák som (Záhorák)
      – registrovaný na stránke som, veď ako inak by som sem písal :)
      – headset mám, akurát zatial nemám teamspeak (zatial stačila aj zabudovaná funkcia na battlelogu)
      – keď žiadam o členstvo v klane, tak to je spojené aj s rešpektovaním predpisov klanu, s tým problém nemám
      – s aktivitou to je ako kedy, keďže som v poslednom ročníku na 2. stupni a prioritou je práca a štátne skúšky…. ak som doma tak kazdý deň zahrám aspoň večer, na internáte nehrávam, keďže tam mám notebook, ktorý BF3 nerozbehá
      – ja osobne sa za top hráča nepovažujem, skor za nadpriemer

      moje štatistiky:

      battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/soldier/Jano1903/stats/349195807/
      bf3stats: http://bf3stats.com/stats_pc/Jano1903

      rád hrávam najmä TDM, no nepohrdnem ani Conquestomm alebo Rushom

      takže otázka na záver: má vobec zmyseľ požiadať o členstvo? (problémy s aktivitou, ktoré sa môžu vyskytnúť)

      #2006
      Stano
      Participant

        myslim ze by si nemal mat nejaky velky problem so vstupom ked tak pozeram na tvoje staty,
        treba prist na TS a zahrat s nami klavne s elite oni maju hlavne slovo! takze instalni Team speak 3 a sup do nasho kanala. Chalani s tebou zahraju a vyjadria sa.

        #2007
        Dzear
        Participant

          Som rád že si sa konečne odhodlal pre vstup k nám, tento chalan je jeden z tých čo som oslovil ked som vyhľadávali nových dobrých hráčov. Myslím že skill má dosť dobrý a bude v našom teame oporou. Este zahrat zopar freundov s nami a uvidí sa.

          #2008
          iOio
          Keymaster

            staty veľmi dobré skoro v polovici hier si bol v TOP3 na serveroch kiežby takých bolo viac čo sa chce k nám pridať ;)
            takže sa kľudne podľa mňa môžeš považovať za top hráča na publicu
            otázny je teamplay resp. teamwork :) ale to už sa uvidí na TS3

            Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
            Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

            #2009
            P3PoX
            Participant

              co sa tyka aktivity… tazko definovat co je aktivita, ale bolo by dobre keby aspon take 3 dni v tyzdni si to hraval. Samozrejme kazdy ma svoje povinnosti…, ak treba mame tu topic Absencia kde staci napisaz ze par dni tu nebudem a je to v pohode :)

              Signature: i5 4690K @ 4.6Ghz
              MSI Twin Frozr II 5850
              Dell U2312HM 23"
              Logitech G9X + Razer Goliathus Control Edition

              #2010
              Jano1903
              Member

                tak vdaka za odpovede :)

                Teamspeak sa pokusim nainstalovat este dnes…no hru necham na zajtra, uz som sa dohodol s jednym kamaratom, ze budeme trenovat strely riadene cez TV (bojovy vrtulnik), kedze zatial mi robi problem trafit hlavne pohyblivejsie terce (vrtulniky, lietadla), skratka som ich odomkol iba nedavno

                s to aktivitou zalezi iba od toho aky nam daju rozvrh a ako sa nam ho podari na zaciatku semestra povedzem "zoptimalizovat" :D
                kazdopadne ak budem doma, vzdy sa budem snazit hrat aspon vecer

                aj v pripade ak by ma chalani oznacili za hraca vhodneho do SBC, nevidim to na inu moznost iba na public player (prave pre problemy s aktivitou v hre)

                #2011

                Ja si s Tebou pokecam najskor v pondelok :(. Staty vyzeraju velmi dobre, tak GL na tom TS s chalanmi ;)

                #2012

                No, hrali sme spolu a myslim ze "no problemo"! :)Takze za mna ANO :)

                #2013
                Stano
                Participant

                  ano, on co zbada v momente sejme :winner:

                  #2014
                  seram73
                  Member

                    Jano asi cvičí piatich tibeťanov, lebo jeho táto hra nedokáže vôbec rozčúliť. Ale je to skiller ako sa patrí!

                    #2015

                    Seram … :D :D :D
                    Jano vravi ze je uplne v pohode a to sa fakt cudujem :D

                    #2016
                    Fallen
                    Moderator

                      dneska sa s nim dobre hralo na metre,do brava určite by som ho bral

                      Pozerám že tento chlapec nieje ani v nábore,šup ho tam :D

                      #2017
                      Admiral
                      Moderator

                        No po vcerajsiom Grunexe…a co sa budem rozpisovat, uz ho prijmite, strelca ako je on nam do Brava treba :)

                        #2018
                        Norick98
                        Member

                          vecer.. ak nezabudnem :D

                          #2019

                          Poprosim uzavriet :)

                        Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
                        • The topic ‘Jano1903’ is closed to new replies.