Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • #187
    JuniorSvK
    Member

      Ahojte,

      Volam sa Peter som z Banskej Bystrice, mam 22 rokov :).

      Momentalne hravam len BF3. Predtym ako BF3 vysla som aktivne hraval AA2 ( 3 roky ). V AA2 som hraval za CZ/SK/PL a EU clany a zucastnoval som sa lig, turnajov, leadrov a pod. ako ESL,TWL a ine.

      Headset s mica ts3 ( H5 steelseries ) je samozrejmostou.

      Preco sa chcem pridat k vam ? Som velmi rad ze je v BF3 slovensky clan a je vidiet ze to beriete aj trosku vaznejsie.

      Rad by som s vami zahral aby ste ma mohli spoznat aj ja vas :)

      http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/JuniorSvK/

      #980
      iOio
      Keymaster

        3Oh ? 21rank ? 9,2 slepota ? 0,9KD ? 2x v tabulke na top 2-3 mieste ? sry

        Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
        Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

        #981
        JuniorSvK
        Member

          nevedel som ze beriete len pro hracov :)

          #982
          iOio
          Keymaster

            Požiadavky na uchádzača o vstup do SBC Public:

            – top public hráč

            btw. nič ti nebráni prísť na TS a zahrať si s nami

            Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
            Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

            #983
            JuniorSvK
            Member

              Ok pridem :)

              #984
              Norick98
              Member

                dotrenuj a skus znova :)

                #985
                iOio
                Keymaster

                  no po včerajších zopár zápasoch musím povedať že pozične veľmi dobre, takticky aj s prehľadom len keby ti to kúsok lepšie strielalo aspoň K/D nad 1.5

                  Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
                  Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

                  #986
                  Dzear
                  Participant

                    jj, suhlas s ioiom, hral som proti tebe a mozem povedat ze si mal dost casto fajne pozicie, az na tu slepotu, treba naladit musku lepsie.

                    #987
                    Stano
                    Participant

                      suhlasim s ioiom a dzearom

                      #988
                      ROFLmanSVK
                      Guest

                        Este ja si s tebou musim zahrat, iked som len public, takze ti mozem dat len odporucanie :). Len ako pozeram tak by ti troska chcelo zdvihnut SPM aspon na 300 a K/D malinko nad 1, pretoze pod 1 je slabota, no ako som povedal este som s tebou nehral, tak sa musim pozriet :)

                        #989
                        JuniorSvK
                        Member

                          K/D ide hore kazdy den pomalicky :-)

                          Tak predtym ako som s vami zacal hravat som hraval sam a hura styl(kamikaze) kde mi bolo jedno kolko krat ma zabiju.

                          Nad 1,5 to bude taky mesiac trvat ale pojde to :)

                          #990
                          ROFLmanSVK
                          Guest

                            Neviem aky mas styl strielania… ja strielam do max 200 metrov s fullauto zbranami, preto nemam az tak dobru presnost. Ja nedokazem cloveka sudit podla accuracy, pretoze v okamihu stretnutia s nepriatelom moze mat 100% ale ked ide za nejaky roh a predom striela je ina vec. Na ten styl kamikadze som hral aj ja v CoD 4 s podobnym K/D ako mas ty, takze to ti verim. Len ale lepsie pomozes squadu, ked sa budes drzat s nim, ako to bolo dnes :). Nemam voci tebe v podstate ziadne vyhrady, potrebujes len trosku schladit par teplymi slovami :) A chce to troska vyssiu aktivitu v hre… k foru sa radsej nebudem vyjadrovat, tam zaostavam ja :D

                            #991
                            JuniorSvK
                            Member

                              To accurancy presne ako pises, predom strielanie a ,,spamovanie,, :-)

                              Ten kamikadze styl samozrejme ze uz neuplatnujem ked hram s vami – na prvom mieste je team (squad) a az potom ostatok.

                              #992
                              ROFLmanSVK
                              Guest

                                V tom pripade je to OK :)

                                #993
                                Project05
                                Member

                                  Treba hrat styl kamikadze takym sposobom ze to kamikadze prezijes. V mojom pripade – grand bazzar – ulicka smrti – za jednu hru 6 squad wipe ribbonov :D

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
                                • The topic ‘JuniorSvK’ is closed to new replies.