MS v hokeji 2012

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • #342

    No co? hadzte sem tie novinky, lebo ich mame jak naondzanych v chatboxe :)

    Ti Taliani :D :D
    To sa len tak potkne… abo ide buli a brankarovi len tak padne hokejka :D :D
    Jak pripravne treningy na nase interne zapasy. Abo ten od*eb od komentatora: "Rusi dnes nehraju urcite na 100%, vlastne ani na 50" :D :D
    Schvalne si to pustite, sa do*erete! :D

    #3638
    Amhro
    Member

      rohlik nebodaj si pozeral hokej :D

      #3639

      Samozrejme! asi 4 zo 6 zapasov! :)

      #3640
      Fallen
      Moderator

        6 zápasov ? sa ich hralo asi 40 :D (pozeral som aj prípravné) a komentátori na slovensku už 10 rokov zajebávajú hláškami :D

        #3641
        Stano
        Participant

          to ste este nepoculi ceskych komentatorov :-D
          jak pri zapase so svajciarmi preletel puk okolo sui brankara a nevedel kde ten puk je a komentator ze: "potrebuju puk so zvoncekom"

          #3642
          Amhro
          Member

            ceski komentatori neni su ani tak vtipni, jak retardovani
            http://editavysna.blog.sme.sk/c/298528/Toto-nemuselo-byt-pani-komentatori.html

            #3643
            Stano
            Participant

              cital som co tam ta babenka popisala v tom blogu pozeral som ten zapas na CT4 aj som pocul co hovorili a neprislo mi to od nich ako retardovane skor pravdive! hoci nas to niektorych rozculuje. Bola to podla mna pravda povedana ich retardovanym sposobom. A mimochodom pocas zapasu nas aj CHVALILI takze tu sa ich musim zastat. :mic:
              vzdy si radsej pozriem hokej na CT nez STV – cesi pekne rozoberu zapas cez prestavku vysvetlia slovaci najebu reklamy a retardovanu sutaz /ako niekde pisal FEAR 3odpovede traja sutaziaci a ani jeden sa netrafi?? rofl /

              #3644
              iOio
              Keymaster

                to bol pôrod …

                Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
                Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

                #3645
                Amhro
                Member

                  porod stvoriciek

                  #3646
                  Fallen
                  Moderator

                    sranda fíni, že zajtra majp štatnýs viatok že preto tak skoro, ale pri tom sa hraje ešte další zápas večer taťe WTF ? :D
                    ale aj tak ja zajtra mám prezentačku bez ktoej neviem či prejdem ročník :D ale mfp, ostávam doma s dresom a so znakom na hrudi, s 2 spolužiakmi a s liter a pol vodky ! :D

                    #3647
                    Fallen
                    Moderator

                      no nóri kúsok trapia rusákov jak tak pozerám
                      ináč čo myslíte, kto vyhrá dnešný duel CZE vs SWE ?

                      #3648

                      dufam ze Svedi, lebo proti Cechom hrat nevieme, no Svedi su nam tak cca na rovnako

                      #3649
                      Amhro
                      Member

                        [quote1337272127=System_ERR0R]
                        dufam ze Svedi, lebo proti Cechom hrat nevieme, no Svedi su nam tak cca na rovnako
                        [/quote1337272127]
                        svedi su nam na rovnako? :D :D bodaj by
                        ale je to jedno koho dostaneme, svedov porazime systemom ako kanadu, a cesi niesu tento rok nic extra, takze pohoda takytak :D

                        #3650

                        So Svedmi vyhravame priblizne kazdy druhy krat, cize davam tomu 50% :)

                        #3651
                        seram73
                        Member

                        Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
                        • You must be logged in to reply to this topic.