Nove sluchadla :)

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #156
    ROFLmanSVK
    Guest

      Cafte,
      Potreboval by som od vas radu ohladne kupy hernych sluchadiel… kamarat mi Odporucil SteelSeries Siberia V2, vraj ich pouzivaju najlepsi hraci CS a aj on sam. Ich vyhodou je, ze vytvaraju priestor 7.1 http://www.progamingshop.sk/steelseries-siberia-v2-fullsize-headset-white-p-39036.html
      Myslite ze to bude dobra kupa? pripadne prosim poradite nieco ine do tych max 70e? Dakujem za tipy :)

      #504
      seram73
      Member

        Mne sa pozdavaju Roccat Kulo. A aj mi nieoc naznacuje, ze na Vianoce by mohli od frajerky prist :)

        #505
        P3PoX
        Participant

          Velmi tazko je poradit ked nemas skusenosti s inymi. Ja mam roccat kave, som spokojny ale nemam ich s cim porovnat takze tazko poradit :/ Akurat nevyhoda tych roccat je, ze su dost tazke. Dlho mi trvalo kym som si na nich zvykol.

          Signature: i5 4690K @ 4.6Ghz
          MSI Twin Frozr II 5850
          Dell U2312HM 23"
          Logitech G9X + Razer Goliathus Control Edition

          #506
          iOio
          Keymaster

            myslím že roccat kave tu má veľa ľudí a okrem váhy neviem čo im vytknúť … je síce super že stereo sluchadlá dokážu emulovať 5.1 či 7.1 … no nemyslím si že to je to isté … ale zase nemal som tú možnosť ani chuť to skúšať :)
            CSko je tak stará hra že tam každé lepšie stereo sluchadlá spravia veľa :D a osobne som skúšal CSko s týmito a vedel som presne kade ten nepriateľ chodí …
            Keďže ich má on tak sa ho spýtaj ako mu vyhovujú a čo hráva ?
            a to že ich používajú najlepší hráči CS ? len aby to nemuseli kvôli sponzorom :P
            zvuk/sluch je podľa mňa dosť individuálny … ak chceš real 5.1 tak moc možností nie je ak ti stačí stereo s emuláciou 5.1 či 7.1 tak asi favorita už máš taktiež :)

            Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
            Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

          Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
          • You must be logged in to reply to this topic.