Novy Headset

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
  • Author
    Posts
  • #377
    Stano
    Participant

      Chlopaci poradte mi nejaky headset ale nic drahe tak do 30eciek :-D
      S toho mojho mi doraz odpadnu usi :anger2:

      THX

      #5079
      alfonso
      Moderator

        Trust Como, 19 evri :D

        ...:::NEVER GIVE UP:::...

        #5080
        @ndy25
        Member
          #5081
          Admiral
          Moderator

            Ako hovori Andy, ten mam aj ja a funguje ako hodinky uz cosi cez tri roky :)

            #5082
            Stano
            Participant

              tak ich asi objednam na alze ich maju za 24Eciek :-D
              http://www.alza.sk/headset-creative-hs-1000-d99710.htm#recenze

              Objednane :locked:

              #5083
              Admiral
              Moderator

                No zdochinam ja z tych uzivatelskych recenzii, hlavne na minusoch :D:D:D

                #5084
                iOio
                Keymaster

                  kábel mi po dvoch rokoch stvrdol ale len do polky :lol:

                  Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
                  Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

                  #5085
                  Stano
                  Participant

                    normalne mam strach o ten kebel jak som to cital ale sak som dajaky vyuceny elektrikar ne? za 5min opravene jak nic :-D

                    #5086
                    Admiral
                    Moderator

                      Ale kurva, sam si ma kolkokrat pocul na TS picovat ako mam zamotany kabel v kolieckach na stolicke, i0io si to tiez dost uzil pri SC, a to ich mam 3 roky a furt ok :D

                      #5087
                      Dzear
                      Participant

                        Creative Fatality mam aj ja a nestazujem sa. Cena prijatelna za taku kvalitu.

                        #5088
                        Mr.Boss
                        Participant

                          no za 50€ sa daju zohnat aj roccat Kave a ten 5.1 je super
                          http://www.alza.sk/roccat-kave-5-1-surround-sound-d137346.htm?kampan=heureka.cz

                          #5089
                          @ndy25
                          Member

                            [quote1345051576=Mr.Boss]
                            no za 50€ sa daju zohnat aj roccat Kave a ten 5.1 je super
                            http://www.alza.sk/roccat-kave-5-1-surround-sound-d137346.htm?kampan=heureka.cz
                            [/quote1345051576]
                            OMFG, Roccat Kave su marketingove sracky, ktore ku*revsky tlacia na usi…to fakt nie ani zadarmo…. (mam ich hodene niekde v pivnici)
                            Ver mi, ze tie Creative Fatality budu najrozumnejsia a jedina volba v cenovej relacii aku pozadujes. AK si chces cosi priplatit, tak skus toto:
                            http://www.progamingshop.sk/koss-sb45-p-1595.html
                            Ak sa raz rozhodnes, ze chces kvalitny zvuk, tak treba pozerat po renomovanych znackach, ktore sa audio vyrobkami zaoberaju ako napr. Sennheiser, AKG ….
                            Ale ak by si si chcel priplatit troska nad ramec tak skus toto (sam vlastnim a jednoznacne doporucujem):
                            http://www.tichepc.sk/Sennheiser-PC-360-G4ME-otvorene-sluchadla-s-mikrofonom-a-s-regul-hlasitosti.html
                            a v kombinacii s touto zvukovkou:
                            http://www.auzentech.com/site/products/x-fi_forte.php
                            je to brutalna kombinacia velmi dobra kvalita a pohodlnost sluchadiel.
                            BTW: Nikdy neverte marketingovym srackam o 5.1 alebo 7.1 sluchadlach – je to odrb, z hladiska fyziologie ludskeho sluchu to nemoze fungovat. :)

                            #5090
                            iOio
                            Keymaster

                              on chce sluchátka za 30€ a ty mu doporučíš za 50€ a 150€? lol
                              čo sa roccat kave týka … má ich tu od nás viacej ľudí
                              že by tlačili na uši o tom nič neviem mám ich už dva roky a nič také som si nevšimol
                              ale hej sú trošku ťažšie celkovo
                              čo sa 5.1 týka u mňa funguje na 100% v takom CS1.6 som si pripadal ako s WH
                              tak isto v ostatných hrách či už BC2 BF3 funguje parádne ak si nastavíš tie zadné tak aby si to lepšie rozoznal

                              Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
                              Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

                              #5091
                              @ndy25
                              Member

                                to ioio: mal si na hlave niekedy nejake "Slusne" sluchadla?? od renomovanych znaciek ako AKG, Sennheiser, Grado ….
                                Ak budes mat niekedy moznost vyskusat si cih, rozhodne to sprav ;)
                                Roccat Kave su tazke nepohodlne sracky….
                                [quote1345054679=iOio]
                                on chce sluchátka za 30€ a ty mu doporučíš za 50€ a 150€? lol
                                [/quote1345054679]
                                ja som mu doporucil sluchadla Creative Fatality….v danej cenovej kategorii, az potom neskor tu zacal ktosi s inou cenovou hladinou, tak som to len troska rozviedol…

                                #5092
                                Mr.Boss
                                Participant

                                  [quote1345055326=iOio]
                                  čo sa roccat kave týka … má ich tu od nás viacej ľudí
                                  že by tlačili na uši o tom nič neviem mám ich už dva roky a nič také som si nevšimol
                                  ale hej sú trošku ťažšie celkovo
                                  čo sa 5.1 týka u mňa funguje na 100% v takom CS1.6 som si pripadal ako s WH
                                  tak isto v ostatných hrách či už BC2 BF3 funguje parádne ak si nastavíš tie zadné tak aby si to lepšie rozoznal
                                  [/quote1345055326]

                                  :yesyes: plne suhlasim s iOio


                                  @ndy25

                                  ono hlavne zalezi na jakej ZK ich mas a ci si ich dokazes nastavit!

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.