Roccat Kulo

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • #257
    seram73
    Member

      Včera sa mi rozpadli slúchadlá z bf3 istých dôvodov…Chcel by som sa vás opýtať, či máte nejakú osobnú skúsenosť s týmito slúchadlami, prípade nejaké iné v +- tej cenovej relácii?

      http://www.progamingshop.sk/roccat-kulo-stereo-gaming-headset-p-40543.html

      Vzhľadom nato, že doteraz som používal Koss Porta Pro a tým trvá mesiac, kých ich vymenia, potreboval by som aj niečo, s čím sa dá ako tak obstojne aj hudba počúvať. Tak mi hoďte tipy, prípadne aké máte a čo je s nimi dobré / zlé.

      Vďaka!

      #2063
      Admiral
      Moderator

        Ja mam tieto a nemozem sa stazovat :) http://www.alza.sk/headset-creative-hs-1000-d99710.htm

        #2064
        seram73
        Member

          Zvažujem všetko možné, aj tieto som pozeral, do večera potrebujem mať vybraté. Z rozhodovacieho procesu som viac menej vylúčil Roccat Kave kvôli hmotnosti. Mám maličkú hlavičku, nie robustnú :(( Zas do výberu som pridal Siberie V2 http://www.progamingshop.sk/steelseries-siberia-v2-fullsize-headset-black-p-4347.html

          #2065

          Siberie FTW! Seram, ty sa poseries z toho 7.1 zvuku… myslim ze nemaju konkurenciu :)

          #2066
          Project05
          Member

            Ja som so svojimy Orca-mi spokojny. Ledaze by mi niekto kupil Megalodony ako darcek :D

            #2067
            seram73
            Member

              Tak už mám tie Roccaty. Na hudbu je to prdľajs (Oproti Koss Porta Pro), aj keď snažia sa. Spracovanie je veľmi dobré, čo mic a podobne uvidím večer v hre, keď sa o dvadsiatej druhej doprdím z pracoviska. Držte mi flek v squade na pabliku

              #2068
              iOio
              Keymaster

                zvukovku máš akú ? :) btw. sú to herné sluchátka a nie hudobné takže …

                Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
                Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

                #2069
                Project05
                Member

                  Dalsia z vyhod Orcy :D music and gaming in 1

                  #2070
                  Admiral
                  Moderator

                    Ale tak, kto v dnesnej dobe pocuva hudbu cez sluchatka ked mate poctivy reprakovy set s subwooferom? :D

                    #2071
                    gauntl3t
                    Member
                      #2072
                      Project05
                      Member

                        [quote1328106848=Admiral]
                        Ale tak, kto v dnesnej dobe pocuva hudbu cez sluchatka ked mate poctivy reprakovy set s subwooferom? :D
                        [/quote1328106848]
                        Ten co si rad pusti v noci daky dnb naplno bez toho aby zobudil cely barak :)

                        #2073
                        Admiral
                        Moderator

                          dnb v noci…to by bola asi najhorsia noc v mojom zivote D=

                        Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
                        • You must be logged in to reply to this topic.