Tagged: 

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • #9140
    exentine
    Participant

      Zdravím takže najprv sa trošku predstavím. Volám sa Jakub. Bývam nedaleko BB. Vek 21 a to by aj stačilo :D Takže prichádzam s návrhom či by ste vy, ako klan SBC nemali záujem rozvíjať váš klan aj v csku, konkrétne v CS:GO. Zo začiatku by som začal s tým že na vašej fb stránke by som začal publikovať nejaké zápasy,zaujimavosti…proste všetko zo sveta CS:GO. Už dlhšiu dobu špekulujem vytvoriť nejakú fb stránku ktorú by som rozbehol a začal postovať všetko okolo CS:GO pretože Konkurencia ako napr. FRAGTIME je slabá úspech je nadosah :D no a potom ste mi padli do oka vy. A nakoľko som aktívny hráč counter striku (cca 10 rokov) neskor by sa mohol vytvoriť nejaký team ktorý by hral v mene SBC….

      vdaka za váš čas :D

      #9142
      Fallen
      Moderator

        Návrh nie je zlý ale od nás prakticky csko nikto nehrá na vyššej ako casual úrovni keď vôbec.

        Máme cez víkend stretko tak to možno preberieme :)

        #9144
        FEAR
        Participant

          JA tu hru nemozem ani vystat :D …

          Signature: Intel i7 5820k @4,6Ghz - Vodnik ,MSI X99A Rider ,32GB RAM 2666MHz-Quad ,GPU GTX1070 , Asus Xonar phoebus (Logitech Z-5500) Audio Technica ATH-M50X ,SSD Intel 520 120GB+SSD Kingston V300 120GB , 2TB+2TB, LG-GGW-H20L Blu-ray,Zdroj 700W Cooler Master, ASUS 27"+ LG 24"

          #9145
          exentine
          Participant

            Ved je mi jasné že u vás ešte nikoto nehráva csgo. Preto ponúkam seba že by som si to v podstate zobral na starosti. Neviem či ste sa o tom bavili. Každopádne by som chcel rozbehnut niečo vačšie. Vraj ste hrávali medzištátne zápasy alebo rozne ligy tak to isté by sa mohlo rozbehnuť aj v csgo a nakolko csgo je populárna hra ktorá hýbe svetom, bude populárne aj vaše meno. Skúste nad tým porozmýšlať, prídem to sem skontrolovať zase zajtra alebo v priebehu týždna. Vdaka

            #9146
            kvetoSK
            Participant

              Ano, ale v hrách kde bolo treba rozmýšľať a hýbať sa takticky,… Bf2, BF3, bd:bc2 atd,… Csko je uplne o niecom inom, tvoj nápad je fajn, ale klopes na nesprávne dvere,… Drzim palce

              Ryzen 5 1600X @3,9Ghz; Be.quiet PureRock; Gigabyte Aorus AX-370 Gaming 5; G.Skill Trident Z 16Gb DDR4 3600Mhz CL16, Gigabyte GeForce 1080Ti Aorus Extreme Edition 11G, Samsung SSD 960 Evo NVMe M.2 500Gb, Samsung SSD 850 Evo 500 Gb, EVGA Supernova G3 650Watt 80 Plus Gold, Evolveo T1, Dell Ultrasharp U2515h IPS 2K

              #9147
              exentine
              Participant

                No ak si myslíte že v csgo netreba rozmýšľať takticky tak asi fakt klopem na zlé dvere :D ale vďaka za váš čas

                #9148
                iOio
                Keymaster

                  Samozrejme, že tam treba rozmýšľať :) ale je to úplne iný štýl hry ako hrávame my. Fallen je myslím global elite, ale nikto iný to od nás nehráva, neviem či by ti to stačilo. Nikdy sme sa CSku nevenovali, resp. možno niektorí tak 1.6ke, ale to už je nejaký ten piatok :D
                  Našim cieľom ani nikdy nebolo venovať sa CSku, neviem teda v čom by sme Ti vedeli pomôcť resp. čím.

                  Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
                  Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

                Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
                • The topic ‘SBC CS:GO’ is closed to new replies.