Všeobecná diskusia

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • #8496
    Fallen
    Moderator

      Odídem zo servera, pokiaľ je to hra a server typu, že to má admina a neodjebe cheatera tak proste odídem, zbytočne sa budem nervovať. Na CSku je to horšie ale tak aspoň to vytrénuje nervy a prakticky časom som si začal hrať svoje a niekedy sa podarí aj vyhrať proti retardom čo nevedia čítovať :D Proste je to fakt na ktorý si treba zvyknúť, bolo ich kedysi menej a možno bude viac (hádam nie)

      BTW :D

      Attachments:
      You must be logged in to view attached files.
      #8498
      iOio
      Keymaster

        btw. tu nejde len o cheaterov, to mi je jasné že tam budú :D ale beta neoslovila, ak sa to tebe páči, tak si to kúp, ale mňa nemusíš o tom presviedčať :) väčšiu hodnotu ako 20€ a samozrejme premium edition to pre mňa nemá

        E: prečo si nekúpil ultimate edition za 129.98€ ? :D

        Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
        Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

        #8499
        Fallen
        Moderator

          Samozrejme, že nepresviedčam. Ja som sa len chcel vyjadriť k tomu cheatovaniu a či je to faktor, že to nekupuješ. Musím povedať, že v EA na betu zvolili zlú mapu kde hrali hlavne snipky atď. Beta bola zlá, fullka je o niečom inom (už len to, že to hrám na ultra 60-70fps hovorí, že ten engine je dobre spravený a tá hra je fakt pekná a je to aj hrateľné. Nepresviedčam :D len píšem svoje poznatky. Samozrejme, že chápem prečo asi to nechceš kupovať.

          Noo 116€ kamaráde :D rozmýšľal som nad tým ale asi si to dokúpim na ďalšiu výplatu. Teraz som kupoval fifu a bfko, myslím si, že na jeden mesiac je to dosť investovania do EA :D

          #8500
          iOio
          Keymaster

            Ja som povedal neraz, že je to pekné konečne aj optimalizované, ale to je asi tak všetko.

            Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
            Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

            #8513
            FEAR
            Participant

              Hello ..tato sprava je pisana za ucelom osvety :D. Teda aby som nevyzeral, ze najprv nakladam a potom v tichosti hram. Tak teda takto .. ako uz poniektori vedia, nakoniec som BF1 kupil, nakolko som hral betu po ktorej som nemal v plane do doho ist. Aj napriek rage-u ktory sprevadzal hru,, ktory som mal moznost vypocut, som do toho nakoniec siel, kedze som nechcel ostat mimo, tak mi to nedalo. A asi sa stal zazrak, ale hra ma teda dost bavi a to az tak, ze mi chodi po rozume od rana v robote :D . Samozrejme od dokonalosti ma daleko ale zatial ma na nej nic nenasralo/neodradilo ako u predchadzajucich Battlefieldov.

              Nebudem tu pisat slohy tak ZA MNA len spomeniem:

              Klady:
              Nove zaujimave mapy
              Optimalizacia DX12-Ultra 100% stable 60FPS
              Vizual – clovek by nepovedal ze od DICE mozno nieco take vidiet, mapy a prevedenie je uzasne, destrukcia, vybuchy atd.
              Ozvucenie ako v hre tak (soundtrack)
              Dynamicke pocasie, ako sem tam zahucime ze picu vidime :D, ale je to priam uzasne (jasno, dazd, hmla, brutalna hmla :D, vychrica) masakralne spravene
              Novy atrzenal (samozrejme kedze ide o obdobie trosku minule) takze sa zmenil aj trochu styl hry ,kde uz nevidiet panakov z rurami na chrbtoch ale na znicenie armored wehiclu treba sa zobrat a ist si to vybojovat (miny, rucne granaty-kitica :D, vybusniny), pripadne zaujimava ostrelovacia ‘puska’ velkeho kalibru a celkovo mi to pride ako fajn obmena za uz obohrate M16stky a vsetky tie zbrane BF3-BF4, rozne druhy granatov (plyn, ohen), plamenomet
              Lietatka zase obmena miesto cancer stihaciek doleti dvojplosnik (ktory moze nabrat aj spoluhraca ako dalsieho strelca) a zhodi svoj naklad na nase hlavy :D, pride mi to opet ako fajn zmena (ktora zase vychadza z obdobia 1sv. vojny) takze ziadne obohrate vrtulniky. Ale v sumare ked clovek nieje prave tym kto lieta ale tym kto pobehuje tam dole tak urcite letectvo menej strpcuje zivot (ziadne navadzane rakety takze sa letci musia viac posnazit ako aj ti ktory chcu letectvo znicit)

              Zapory:
              Nemoznost customizovat zbrane v zakladmom menu (nutnost byt pripojeny na nejakom servery) pripadne aplikacia do telefonu (umna crash aplikacie na tablete)
              Vela sniperov asi zamna spominat nebudem, lebo aspon ja na ne nemam asi tolko stastia ako iny :D
              Kapku OP vzducholod (podla mapy) ktora to kosi vovelkom
              K vizualu v zaporoch ma momentalne napada asi len sem tam kolizia lietadla z prekazkou kde to nevyzera zrovna najprirodzenejsie

              Nejake moc okate bugy som si zatial nevsimol, mozno kon pristaveny pri baraku z hlavou v stene ale tak to ma nejako nerozhadze, pripadne cudne spravanie sa oblecenia vojaka po smrti, vlajka vo vetre, mozno pride cosi casom ale nevsimol som si vecsich zavaznosi .. hovorim zamna tak … niektori zaznamenali nejake mozno technicke problemy, umna zatial nic az na DX12 kde trebalo vypnut origin v hre inak to koncilo crashom.

              zaporov ma momentalne nejak viac nenapadlo co je asi dobre, ked nechrlim jeden za druhym :D (pripadne doplnim) – aj klady… pisem to tu pomedzi priblble poziadavky v pravi tak sa nemozem sustredit na poznatky :D

              V sumare ked to zoberiem tak je to najlepsi battlefield v ramci BF3-BF4

              Vidime sa na bojisti … bo uz to nemozem vytrimac !

              Signature: Intel i7 5820k @4,6Ghz - Vodnik ,MSI X99A Rider ,32GB RAM 2666MHz-Quad ,GPU GTX1070 , Asus Xonar phoebus (Logitech Z-5500) Audio Technica ATH-M50X ,SSD Intel 520 120GB+SSD Kingston V300 120GB , 2TB+2TB, LG-GGW-H20L Blu-ray,Zdroj 700W Cooler Master, ASUS 27"+ LG 24"

              #8514
              iOio
              Keymaster

                To preto si ma vyhodil z priatelov na origine aby som nevidel ze sa hras :D

                Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
                Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

                #8515
                FEAR
                Participant

                  asi nevidim tlacidlo edit :D .. tak doplnim ku kladom .. moznost vypnut chat .. super vec ktora nezavadza na obrazovke

                  Signature: Intel i7 5820k @4,6Ghz - Vodnik ,MSI X99A Rider ,32GB RAM 2666MHz-Quad ,GPU GTX1070 , Asus Xonar phoebus (Logitech Z-5500) Audio Technica ATH-M50X ,SSD Intel 520 120GB+SSD Kingston V300 120GB , 2TB+2TB, LG-GGW-H20L Blu-ray,Zdroj 700W Cooler Master, ASUS 27"+ LG 24"

                  #8541
                  Infectious
                  Participant

                    Zdar páni, som sa hodnú chvíľu neozval ale už mám schopný desktop . Ako ste na tom s BF1 ? :D Mám kupené a trebalo by nejaký squad :D

                    #8563
                    FEAR
                    Participant

                      Squad ? :D co ja viem .. na overwatchy si moc nepobudol tak neviem kolko vydrzis na BFku :)

                      Signature: Intel i7 5820k @4,6Ghz - Vodnik ,MSI X99A Rider ,32GB RAM 2666MHz-Quad ,GPU GTX1070 , Asus Xonar phoebus (Logitech Z-5500) Audio Technica ATH-M50X ,SSD Intel 520 120GB+SSD Kingston V300 120GB , 2TB+2TB, LG-GGW-H20L Blu-ray,Zdroj 700W Cooler Master, ASUS 27"+ LG 24"

                      #8564
                      P3PoX
                      Participant

                        najlepsie bfko od bc2. Mozno je to aj lepse ako bc2, to som tak davno nehral ze si uz nepamätam aka ta hra vlastne bola :D
                        Neviem ako sa im to podarilo, ale hitboxy su najlepsie ake som kedy videl v bf serii. Za 60h som ocividneho cheatera stretol len raz, a aj team s cheaterom prehral :D Jedine co mi vadi su snipy na niektorych mapach, a vela plynu na niektorych mapach :D aaa neodporucam to hrat sam ( ako kazdu multiplayerovku :D ) ten bayonet charge a konik sa im fakt podaril :)

                        Signature: i5 4690K @ 4.6Ghz
                        MSI Twin Frozr II 5850
                        Dell U2312HM 23"
                        Logitech G9X + Razer Goliathus Control Edition

                        #8566
                        FEAR
                        Participant

                          Buc taky dobry a na plyn mi nesahaj hej :D

                          Signature: Intel i7 5820k @4,6Ghz - Vodnik ,MSI X99A Rider ,32GB RAM 2666MHz-Quad ,GPU GTX1070 , Asus Xonar phoebus (Logitech Z-5500) Audio Technica ATH-M50X ,SSD Intel 520 120GB+SSD Kingston V300 120GB , 2TB+2TB, LG-GGW-H20L Blu-ray,Zdroj 700W Cooler Master, ASUS 27"+ LG 24"

                        Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
                        • You must be logged in to reply to this topic.