Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 36 total)
  • Author
    Posts
  • #6562
    alfonso
    Moderator

      uz zacina zavislost..? :D a k comu ten squadron je? moc som sa tam nedozvedel v tom linku k comu je :D

      ...:::NEVER GIVE UP:::...

      #6563
      GhostDog
      Participant

        hlavne nie je velmi co hrat spolu a toto vyzera byt celkom schodna cesta a ano, je to navykove :) no minimalne,z e budeme moct hrat spolu. ja dufamz, e skusia zmenit ten system, ze squad maximalne 4ria. z toho co som sa dosital, tak sa bude dat minimalne napojit jeden na druheho , ale ono by to chcelo overit to :)

        #6564
        alfonso
        Moderator

          no ved videl som vcera na TS ze ste uz mali nejaku party :D

          ...:::NEVER GIVE UP:::...

          #6565
          GhostDog
          Participant

            tak tak, len sme zistili, ze len 4ria mozu byt v jednej squade a nas bolo 6 :/ preto sa snazim zisti, ze ci sa da fakt napojit na dalsiehi squadron membra, ze by sme hrali viaceri spolu i keby to mali byt rozne sqaudy. co by nemuselo byt vobec zle :)

            #6566
            P3PoX
            Participant

              Bolo by dobre keby to fungovalo. Ale kvoli balancu hry to podla mna nebude mozne. Potom by si si teoreticky mohol cely team vyskladat z ludi co poznas a hral by si CW vs random noob party :D Bolo by to dost nevyvazene :)

              Signature: i5 4690K @ 4.6Ghz
              MSI Twin Frozr II 5850
              Dell U2312HM 23"
              Logitech G9X + Razer Goliathus Control Edition

              #6567
              GhostDog
              Participant

                ok, tak dajte vediet kto chce, aby som to zalozil a prida sa :) ak budeme 4ria, tak to nema zmysel, to mozme hravat aj bez clantagov, alebo si zmenime mena priamo na ich stranke a dame len SBC pred nickname

                #6568
                Nitril
                Participant

                  Pepo, a zaroven si myslim ze keby to bolo mozne, urcite by sme na nejaky taky tym zlozeny z klanu uz natrafili. :D

                  #6569
                  alfonso
                  Moderator

                    tak vsak ak bude dost tak sa mozem pridat aj ja, ked bude cas tak zahram :D

                    ...:::NEVER GIVE UP:::...

                    #6570
                    GhostDog
                    Participant

                      [quote1376906965=Nitril]
                      Pepo, a zaroven si myslim ze keby to bolo mozne, urcite by sme na nejaky taky tym zlozeny z klanu uz natrafili. :D
                      [/quote1376906965]

                      prave pozeram jedno video kde v druhom zapase historical battle je cely clan, tak to musi byt nejako mozne

                      #6571
                      P3PoX
                      Participant

                        moho lsi dat presny link aj s casom videa, lebo co pozeram len tak zbezne tak nic take tam nevidim a 50min video kukat nebudem :)

                        Signature: i5 4690K @ 4.6Ghz
                        MSI Twin Frozr II 5850
                        Dell U2312HM 23"
                        Logitech G9X + Razer Goliathus Control Edition

                        #6572
                        GhostDog
                        Participant

                          17:45 cca

                          #6573
                          P3PoX
                          Participant

                            MFS a MFSa nemusia byt z jedneho klanu. A ak su, tak podla mna to robili sposobom ako kedysi my v tankoch. Mas 2 squady, zacnes odpocitavat 3,2,1 start a das hladat bitku naraz. Ked mas stastie tak vas to hodi do jednej bitky ale mozete byt aj oproti. Takto sme to robili v tankoch a fungovalo to dost dobre. cim menej hracov tym väcsia sanca.

                            Signature: i5 4690K @ 4.6Ghz
                            MSI Twin Frozr II 5850
                            Dell U2312HM 23"
                            Logitech G9X + Razer Goliathus Control Edition

                            #6574
                            GhostDog
                            Participant

                              tak co , poriesi niekto tu squadronu? ci to mam ja poriesit vecer? alebo kasleme na to a budeme len takto fungovat?

                              #6575
                              Dzear
                              Participant

                                Ja by som to na seba nedaval, urcite niesom zrovna ten co tu byva zrovna najviac. Hlavne vikend . Ale dakujem za ponuku a moje NEvelitelske uznanie :D:D

                                #6576
                                GhostDog
                                Participant

                                  :))) tak je to vytvorene :) SCB squadron, tak posielajte prihlasky :)

                                Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 36 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.