Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • Author
    Posts
  • #433
    Stano
    Participant

      Par tutorialov od typka menom ZED – slovak

      http://www.youtube.com/playlist?list=PL-u_UKx4A1yjbvji1yf2w4pkHFVyL2dHF

      Odporucam kuknut toto budete prekvapeni ako na ***** sme priradovali skilly posadke http://www.youtube.com/watch?v=SPH2kyGSMlg&list=PL-u_UKx4A1yjbvji1yf2w4pkHFVyL2dHF&index=3

      #6548
      Dzear
      Participant

        A kto to vlastne vsetko hra ? ja ze som v tom len ja s nitrilom zatial :D

        #6549
        Fallen
        Moderator

          Ach chlapci vidíte aký je ten starcraft dobrý ? Ja s ojom držíme stále na jednej hre a vy to stále tam tanky, tu war thunder.. :D

          #6550
          alfonso
          Moderator

            Ta ja, scout, pepo, fero to ma este tiez a snad ho to este az tak neomrzelo :D ghost pisal scoutovi na fb ze to tiez stiahol. Ale raz hore raz dole no.. :D jeden den das dole 9, 11 lietadiel a druhy den ta davaju dole na prve rany alebo sa vkuse s niekym zrazis :D no ja som zatial iba 4ka level u britov kedze niet az tak vela casu.. tak si uzivam spitfirea, no lietadla pre mna su atraktivnejsie ako tanky :D

            ...:::NEVER GIVE UP:::...

            #6551
            Dzear
            Participant

              Takze v najblizsej dobe hrame cetu 6 ludi ok? Ak to vobec ide, dufam ze to neni obmedzene ako v tankoch. Ja som tusim 5 level zatial za USA a su to maximalne sitne lietadla a opustam sa ked mam 5tier a rozseka ma 3 na jednu dve supy :D a ja to do nich solim s 5 ako magor a dam akurat tak kriticky zasah 5X a hovno z toho .

              #6552
              Nitril
              Participant

                A ja ze pojdeme SBCckarov nahovorit aby to skusili zahrat a ono to tu uz je v tom zasvetene. :D Tie tutoriali od ZEDa su celkom fajn. Par veci sa tam da poucit, hlavne tu posadku. Tiez dobre ukazuje ako sa bojuje proti bombarderom, no je mi to divne lebo ja tie bombardery nie a nie dobehnut. :D Uz sa tesim na tu letku, ak pojdeme, moze byt supa.

                #6553
                alfonso
                Moderator

                  V letke sa nakoniec aj tak vsetci od seba oddelime lebo kazdy inak zatoci a ma ine umysly a ked bude chciet niekto pomoct tak bude daleko od ostatnych :D

                  ...:::NEVER GIVE UP:::...

                  #6554
                  Nitril
                  Participant

                    No to zalezi od ludi ako to chcu hrat. Ak si chce clovek lietat sam tak do letky ani nemusi samozrejme ist, no ja, Dzear a Birkhof lietame vacsinou stale pri sebe a musim povedat ze je to o dost lepsia zabava ked vies ze mas pri sebe hracov ktori ti pomozu s hocicim.

                    #6555
                    iOio
                    Keymaster

                      ty si asi s nami nehrával DayZ :lol:

                      Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
                      Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BenQ XL2411P | Roccat Kave 5.1 XTD + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Strike Pro mx red

                      #6556
                      Nitril
                      Participant

                        Veru ne. :D

                        #6557
                        Dzear
                        Participant

                          Lol, lenze DayZ sa spawnujes odseba 20km a nic ine ako ako ist sam ti neostava :D

                          #6558
                          alfonso
                          Moderator

                            a ked nas bolo 9 pokope tak sme boli stale spolu? :D

                            ...:::NEVER GIVE UP:::...

                            #6559
                            Dzear
                            Participant

                              Ne to sme sa niekedy strielali navzajom lebo nikto nevedel kto je kto :D

                              #6560
                              GhostDog
                              Participant

                                Ja som to hral kus dnes rano:) som lvl 3 Us a celkom na to bavi,takze by som sa aj pridal

                                #6561
                                GhostDog
                                Participant

                                  tak ked je chut, ja zalozim vecer SBC squadrom a kto bude chciet, moze prispiet. je to 2500 orlov, a to vychadza cca 12 euri :)
                                  ja by som aj navrhol ked to uz budeme mat, nahodit si nejake rovnake decally na lietadla. to by mohol niekto pozret dnes a vybrat.

                                  len neviem ci chcem byt zrovna velitel letky :) tak, ale hadam sa to bude dat oddelegovat na niekoho :) ako naprikald Dzeara :) ten uz ma take velitelske sklony :D

                                  http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/41566-informace-o-letk%C3%A1ch/

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.